Reference

rok 2016
12. 03. 2016
více

Galavečer bojovníků vstupuje do nové éry s novým ringem! Těšit se můžete na hvězdy profesionální MMA, kickboxu a boxu. Tentokrát převažují zápasy MMA a vrcholem galavečera bude titulový zápas o interkontinentálního šampiona České republiky v tomto odvětví mezi Makhmudem Muradovem (Uzbekistán) a Tomášem Kuželou. Dále v kategorii MMA bude k vidění zápas dvou legend Ivana Ivanky st. a Luboše Vrňaty, Pavla Malého, Ivanky Juniora, Malacha a Poborského. V K1se představí již tradičně v domácích barvách Fibich, Kareš, Vinš, Příslupský a v neposlední řadě Tomáš Hron, který je světová extra třída v K1. 

Na Night of Warriors najdete vždy úplné a nepřenositelné propojení diváků a „jejich“ zápasníků. Když jste uvnitř libereckého „kotle“, tak cítíte, že publikum má svou vlastní osobnost a své emoce, které přenáší do průběhu zápasů. Cílem je tak vždy na prvním místě naplnit očekávání diváků a přinést jim takové zápasy, které vyvolávají jejich emoce, namísto budování nepřemožitelných jmen. Zápasníci proto vždy čelí novým a těžkým výzvám a jejich publiku vše prožívá s nimi.
11. 03. 2016
více

Unikátní projekt 90's explosion poprvé v Liberci! Hudební návrat do zlaté éry se poprvé uskuteční v liberecké Home Credit Areně již 11. března 2016 od 20 hod. V rámci večera vystoupí takové legendy, jako Twenty 4 Seven, Pharao či Captain Hollywood Project. Užijte si ty největší hity z 90. let, které vás roztančí a pobaví.

Twenty 4 Seven je nizozemská formace, která patřila v České republice rozhodně k těm nejpopulárnějším kapelám devadesátých let. Tato skupina, ve které také působil Captain Holywood Project, si získala mnoho fanoušků a skladby Slave To The Music, Take Me Away nebo Is It Love se staly klasikou v diskotékové historii.

Pharao je jedna z nejúspěšnějších německých techno-dance skupin. Její singl "I Show You Secrets" se téměř okamžitě vyšplhal na první příčku německé hitparády. Také v jiných státech se dostal do "Top Ten”.

Captain Hollywood Project je komerční taneční techno, jehož ústřední postavou je černý americký zpěvák Tony Dawson - Harrison(nar. 1962), který je průkopníkem celosvětové hnutí Eurodance v 90s.

25. 02. 2016
více
Pronájem salonku pro firemní prezentaci včetně zajištění občerstvení pro účastníky.
14. 02. 2016
více
Liberecká Home Credit Arena vás srdečně zve v neděli 14. února na Valentýnské bruslení, které proběhne v tradiční čas veřejného bruslení od 15 do 17 hodin. Pro všechny nadšence bruslení a zamilované páry pak přípravíme ledovou plochu přímo v Home Credit Areně. Vstup do arény je ze vstupu "P" PLOCHA. Využijte speciálního místa k oslavě svatého Valentýna a přijďte si zabruslit a zároveň se pobavit. Příchozí páry budou mít vstup zdarma.

Všichni zamilovaní, kteří si přijdou zabruslit do arény, budou moci zasílat krátké vzkazy pro své drahé polovičky přímo z ledové plochy. Jednotlivé vzkazy se budou postupně vysílat na světelném pásu uvnitř haly. Neváhejte a využijte této jedinečné příležitosti a napište několik řádků, které toho druhého mile překvapí a potěší. Vzkazy budeme přijímat pomocí zpráv na našem facebooku nebo označte svůj vzkaz HASHTAGEM #homecreditarena.

Valentýnské bruslení nebude ovšem uzavřené pouze pro páry, bude přístupné pro všechny, kteří si chtějí přijít zasportovat a užít si příjemný podvečer. Pro ostatní návštěvníky bude vstup v běžné výši – dospělí zaplatí 40 Kč, děti a studenti 25 Kč. Pro zájemce bude otevřena i půjčovna bruslí v prodejně JB Sport vedle Svijanské arény, která nabízí i jejich nabroušení.
06. 02. 2016
více
Liberecký baseballový klub PATRIOTS pořádá v Hale míčových sportů turnaj pro děti v kategorii U13. Turnaj bude probíhat od 9 hodin po celý den. Více informací naleznete na stránkách pořádajícího klubu www.patriots.cz.
02. 02. 2016
více
Pronájem konferenčního salonku včetně prezentační techniky a zajištění občerstvení pro účastníky.
01. 02. 2016
více
Série odborných školení pro partnery včetně zajištění techniky a občerstvení.
28. 01. 2016
více
Zajištění prostor s technikou a občerstvení pro interní poradu.
28. 01. 2016
více
Pronájem salonku pro firemní akci.
VK Dukla Liberec se účastní prestižní volejbalové Ligy mistrů. Úřadující čeští mistři změří síly nejprve s polským Belchatówem, italským Lube Civitanova a belgickým Roeselare. Poslední zápas základní skupiny Ligy mistrů bude hostit liberecká Home Credit Arena. Liberec hostil prestižní soutěž naposledy v sezóně 2003/2004, volejbalisté Dukly Liberec tak čekali na vstup do Ligy mistrů dlouhých dvanáct let.