Kulturní a sportovní akce

rok 2016
12. 03. 2016
více

Galavečer bojovníků vstupuje do nové éry s novým ringem! Těšit se můžete na hvězdy profesionální MMA, kickboxu a boxu. Tentokrát převažují zápasy MMA a vrcholem galavečera bude titulový zápas o interkontinentálního šampiona České republiky v tomto odvětví mezi Makhmudem Muradovem (Uzbekistán) a Tomášem Kuželou. Dále v kategorii MMA bude k vidění zápas dvou legend Ivana Ivanky st. a Luboše Vrňaty, Pavla Malého, Ivanky Juniora, Malacha a Poborského. V K1se představí již tradičně v domácích barvách Fibich, Kareš, Vinš, Příslupský a v neposlední řadě Tomáš Hron, který je světová extra třída v K1. 

Na Night of Warriors najdete vždy úplné a nepřenositelné propojení diváků a „jejich“ zápasníků. Když jste uvnitř libereckého „kotle“, tak cítíte, že publikum má svou vlastní osobnost a své emoce, které přenáší do průběhu zápasů. Cílem je tak vždy na prvním místě naplnit očekávání diváků a přinést jim takové zápasy, které vyvolávají jejich emoce, namísto budování nepřemožitelných jmen. Zápasníci proto vždy čelí novým a těžkým výzvám a jejich publiku vše prožívá s nimi.
11. 03. 2016
více

Unikátní projekt 90's explosion poprvé v Liberci! Hudební návrat do zlaté éry se poprvé uskuteční v liberecké Home Credit Areně již 11. března 2016 od 20 hod. V rámci večera vystoupí takové legendy, jako Twenty 4 Seven, Pharao či Captain Hollywood Project. Užijte si ty největší hity z 90. let, které vás roztančí a pobaví.

Twenty 4 Seven je nizozemská formace, která patřila v České republice rozhodně k těm nejpopulárnějším kapelám devadesátých let. Tato skupina, ve které také působil Captain Holywood Project, si získala mnoho fanoušků a skladby Slave To The Music, Take Me Away nebo Is It Love se staly klasikou v diskotékové historii.

Pharao je jedna z nejúspěšnějších německých techno-dance skupin. Její singl "I Show You Secrets" se téměř okamžitě vyšplhal na první příčku německé hitparády. Také v jiných státech se dostal do "Top Ten”.

Captain Hollywood Project je komerční taneční techno, jehož ústřední postavou je černý americký zpěvák Tony Dawson - Harrison(nar. 1962), který je průkopníkem celosvětové hnutí Eurodance v 90s.

14. 02. 2016
více
Liberecká Home Credit Arena vás srdečně zve v neděli 14. února na Valentýnské bruslení, které proběhne v tradiční čas veřejného bruslení od 15 do 17 hodin. Pro všechny nadšence bruslení a zamilované páry pak přípravíme ledovou plochu přímo v Home Credit Areně. Vstup do arény je ze vstupu "P" PLOCHA. Využijte speciálního místa k oslavě svatého Valentýna a přijďte si zabruslit a zároveň se pobavit. Příchozí páry budou mít vstup zdarma.

Všichni zamilovaní, kteří si přijdou zabruslit do arény, budou moci zasílat krátké vzkazy pro své drahé polovičky přímo z ledové plochy. Jednotlivé vzkazy se budou postupně vysílat na světelném pásu uvnitř haly. Neváhejte a využijte této jedinečné příležitosti a napište několik řádků, které toho druhého mile překvapí a potěší. Vzkazy budeme přijímat pomocí zpráv na našem facebooku nebo označte svůj vzkaz HASHTAGEM #homecreditarena.

Valentýnské bruslení nebude ovšem uzavřené pouze pro páry, bude přístupné pro všechny, kteří si chtějí přijít zasportovat a užít si příjemný podvečer. Pro ostatní návštěvníky bude vstup v běžné výši – dospělí zaplatí 40 Kč, děti a studenti 25 Kč. Pro zájemce bude otevřena i půjčovna bruslí v prodejně JB Sport vedle Svijanské arény, která nabízí i jejich nabroušení.
06. 02. 2016
více
Liberecký baseballový klub PATRIOTS pořádá v Hale míčových sportů turnaj pro děti v kategorii U13. Turnaj bude probíhat od 9 hodin po celý den. Více informací naleznete na stránkách pořádajícího klubu www.patriots.cz.
VK Dukla Liberec se účastní prestižní volejbalové Ligy mistrů. Úřadující čeští mistři změří síly nejprve s polským Belchatówem, italským Lube Civitanova a belgickým Roeselare. Poslední zápas základní skupiny Ligy mistrů bude hostit liberecká Home Credit Arena. Liberec hostil prestižní soutěž naposledy v sezóně 2003/2004, volejbalisté Dukly Liberec tak čekali na vstup do Ligy mistrů dlouhých dvanáct let.
16. 01. 2016
více

Ještědská brusle je historicky nejstarší krasobruslařskou soutěží pořádanou v Liberci – v roce 2016 se uskuteční již její38. ročník. Přijďte se podívat na výkony nadějí krasobruslařského sportu do liberecké Home Credit Areny.

Závod je pořádán jako součást POHÁRU ČKS pro kategorie mladší nováčci, nováčci, nejmladší žačky, mladší žačky, žačky a adult.

Organizátoři projektu i spolupracující kluby doufají, že si díky projektovým soutěžím, jakou je i Ještědská brusle, najde cestu ke krasobruslení ještě více dětí než doposud.Více informací o akci najdete na webu pořadatele www.variace.net.

rok 2015
Chcete prožít letošní Štědrý den trochu netradičně? Přijďte si s celou rodinou během odpoledne zabruslit, pouze na Štědrý den pro vás připravíme led přímo v Home Credit Areně. Vstup bude pro všechny zdarma, brusle si přineste vlastní (půjčovna bude na Štědrý den uzavřena), občerstvení bude zajištěno.
Veřejné bruslení bude probíhat od 13.00 do 15.00 hod.
16. 12. 2015
více
Tělovýchovná jednota Bílí Tygři Liberec již tradičně pořádá v liberecké Home Credit Areně předvánoční akci pro děti z mateřských škol, prvního stupně základních škol a dětských domovů. Děti z Libereckého, Královéhradeckého, Ústeckého, Středočeského a dalších krajů jsou zdarma zvány na dopolední program, kde pro naše malé návštěvníky bude připraveno promítání pohádek, soutěž v kreslení, malé dárečky a spousta další zábavy.

V rámci dopoledního programu budou mít děti možnost zhlédnout krátké exibiční utkání Bílých Tygrů, dále je pro ně připraveno vystoupení tanečného centra A-styl, ukázku science show iQLANDIA a na závěr krasobruslařské vystoupení BK Variace Liberec. Děti budou mít možnost získat informace o zapojení se do mládežnických sportovních aktivit v rámci TJ Bílí Tygři Liberec.

Hala se pro děti otevře v 9 hodin,o čtvrt hodiny později pak začne program pro děti. Vstup je pro všechny registrované školy a školky ZDARMA.
12. 12. 2015
více
Úspěšný zpěvák a skladatel Michal David se po dvou letech opět představí v liberecké Home Credit Areně. V sobotu 12. prosince zazní během koncertu největší hity v nových discoúpravách v moderním soudobém soundu a spoustalovesongů. Těšit se můžete na známe hity jako jsou Céčka nebo Pijeme Colu.
Michal David je legendou české popmusic, za svou kariéru prodal více jak 3.500.000 nosičů, napsal přes 600 písní 
a v r. 2010 vyprodal do posledního místa O2 Arénu při jeho narozeninovém koncertě, což skýtá 17.000 diváků.
28. 11. 2015
více
Liberecký baseballový klub PATRIOTS pořádá v Hale míčových sportů turnaj pro děti v kategorii U13. Turnaj bude probíhat od 9 hodin po celý den. Více informací naleznete na stránkách pořádajícího klubu www.patriots.cz.