Hala míčových sportů

Krytá sportoviště pro Váš turnaj

Hala míčových sportů nabízí krytá sportoviště včetně zázemí pro pořádání turnajů v libovolných sálových sportech. Možný je pronájem jednotlivých sálů či kurtů i celé haly.


3 tělocvičny

Hala disponuje 3 tělocvičnami vhodými pro všechny druhy sálových sportů: futsal, florbal, volejbal, házená, basketbal a další. Na 2 sálech je možné vytvořit tenisový kurt vhodný i pro nohejbal. V prostřední tělocvičně je standardně nainstalováno 5 badmintonových kurtů.


Badminton

V kryté hale je na prostřední tělocvičně nainstalováno 5 badmintonových kurtů. Na recepci haly je možné zapůjčit si rakety i míčky.


Tenis a nohejbal

Dvě tělocvičny v kryté hale je možné upravit na tenisový kurt vhodný i pro nohejbal. Recepce haly Vám zapůjčí i tenisové rakety a míčky. 


Stolní tenis

V hale jsou standardně umístěné 2 stoly na stolní tenis. V případě zájmu je možné je umístit na vybranou tělocvičnu v počtu 6 stolů do každého sálu. Na recepci haly si můžete zapůjčit pálky i míčky.


Ricochet

Vedle tělocvičen se nacházejí 2 ricochetové kurty s elektronickým počítadlem bodů. Ricochet je raketový sport velice podobný známějšímu squashi - hraje se na menším kurtu a je možná hra míčkem o strop, tím dostává hra větší dynamiku. Recepce haly Vám zapůjčí rakety i míčky.