Střelnice

25 m střelnice

Klasická pětistavová pistolová střelnice splňující evropské parametry, kde je uplatněn kamerový vyhodnocovací systém. Terče jsou snímány kamerami a obraz přenášen na 17 palcový LCD monitor, kde je možné výsledky ihned vyhodnotit. Na této střelnici je povoleno střílet běžně dostupnými rážemi krátkých kulových zbraní výhradně s olověným jádrem.

50 m střelnice

Klasická tunelová střelnice o 5 palebných postech s délkou 50 m. Střelnice je opět vybavena kamerovým vyhodnocovacím systémem. Na této střelnici je jako na jediné povolena tzv. pudová střelba na sklopné terče "popper".

100 m střelnice

Tunelová střelnice o 2 stavech. Jedná se o největší veřejnou tunelovou střelnici v této délce v ČR. Dostřeliště je přizpůsobeno ke střelbě z klasických dlouhých kulových zbraní a klasických kulových nábojů. Vhodné pro nastřelení loveckých a sportovních kulovnic i odstřelovačských pušek do ráže .50 BMG.

Projekční střelnice

Slouží k simulaci pudové obranné střelby na základě promítaných reálných scén na projekční plochu o velikosti 4 x 2 m. Střelnice umožňuje promítat jak reálné simulace tak tréninkové programy. Možnost střelby ostrými náboji nebo laserovou zbraní. Na této střelnici se používají zbraně běžně dostupných ráží a je povoleno používat střelivo pouze s olověným jádrem. Tato střelnice najde využití u všech složek zabývajících se ochranou osob a majetku.

Laserová střelnice

Laserová střelnice umístěná ve střeleckém klubu je určena pro zábavu i pro pěstování základních střeleckých návyků. Střelec si zvolí typ scénky, ta se promítá na plochu o velikosti cca 2 x 1,5 m a na ni se střílí z laserové zbraně. Kamera vyhodnocuje zásahy a na závěr i úspěšnost střelby. Software obsahuje mnoho scének s převážně mysliveckou a výcvikovou tématikou. U všech scének může střílet jeden nebo více střelců, samozřejmostí je automatický vyhodnocovací systém během střelby a zobrazení úspěšnosti střelby po skončení určitého programu.

Další informace o akci

Jelikož se střílí ostrými náboji, NESMÍ přijít na akci nikdo pod vlivem alkoholu a jiných návykových látek, nelze využít ani "welcome drink".
Po střelecké akci se střelnice centrálně zabezpečuje, proto je potřeba se přesunout do 24.00 hod. mimo střelnici (např. do restaurace Buddy Bar nebo restaurace STADION).
Pokud by byl požadavek na společnou večeři, je potřeba ji zvolit do 19.00 hodin, tzn. přijít na střelnici např. už v 18 hodin. V 19 hod. by začala střelecká akce.
V případě rautových stolů - výhodnější varianta - konzumují všichni během střelecké akce průběžně.
Podávat lze pouze nealko.
Alkohol po střelecké akci je již v pořádku.